درباره ما

شرکت آروین به زیست پارسیان در سال 1396 با هدف ایجاد مرکز تحقیقاتی، پژوهشی و خدمات آزمایشگاهی در زمینه فراورده های شیمیایی، نفتی و پتروشیمی تاسیس گردید. این مجموعه پس از اخذ مجوزهای لازم به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران معرفی گردید. شرکت آروین به زیست پارسیان با یاری پروردگار متعال و تلاش پرسنل، توانسته خود را به عنوان یکی از مدرن ترین و کاملترین آزمایشگاه های تخصصی حوزه فعالیت خود معرفی نماید. با توجه به اهمیت موضوع، این شرکت با بهره گیری از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در کنار نیروهای مجرب و متخصص و همچنین استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات موجود، سعی در بالا بردن کیفیت هرچه بیشتر خدمات خود را دارد.
این مجموعه علاوه بر اخذ مجوزهای لازم در صدد پیاده سازی و اجرای استاندارد بین المللی ISO 17025 جهت دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و رضایتمندی مشتریان نیز می باشد.


شرکت آروین به زیست پارسیان یکی از مجهزترین و مجرب ترین آزمایشگاه های حوزه مشتقات نفتی (بنزین، نفتا، گازوئیل، انواع حلال ها، انواع روانکارها مانند روغن موتور، روغن دنده، روغن هیدرولیک، روغن پایه، انواع گریس و ...) در سطح کشور می باشد، که جهت آنالیز و مشاوره در خدمت هموطنان و تولیدکنندگان عزیز می باشد.
 

  شرح فعالیت ها:

⚪️ارائه خدمات تخصصی در زمینه آنالیز انواع فرآورده های نفتی بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی
⚪️ارائه خدمات آموزشی در حوزه فرآورده های نفتی
⚪️ارائه خدمات مهندسی و نظارت کمی و کیفی بر فرآورده های نفتی
⚪️تهیه و تدوین فرمولاسیون با توجه به ماهیت فرآورده ها، با استفاد از علم روز دنیا
⚪️مشاوره مهندسی در زمینه اصلاح فرآیندی و رفع معایب در خطوط تولید
⚪️شیرین سازی فراورده های نفتی
⚪️طراحی و ساخت واحدهای نیمه صنعتی
⚪️مشاوره در پیاده سازی استاندارد ISO 17025
⚪️مشاوره در خصوص پیاده سازی سیستم HSE در واحد های تولیدی و آزمایشگاهی